manager gmail: saeid.raofiyy@gmail.com

nicootin.com

برند های محبوب سیگار خارجی – معرفی 3 برند معروف

برند های محبوب سیگار خارجی : امروزه انواع مختلفی از برندهای محبوب سیگار در بازار وجود دارد. برخی از محبوب ترین ها عبارتند از Marlboro، Camel، Newport و Virginia Slims. ماربرو به دلیل سابقه طولانی، کمپین های تبلیغاتی به یاد ماندنی و در دسترس بودن در انواع مختلف، یکی از شناخته شده ترین برندها است. Camel یکی دیگر از برند های محبوب سیگار است که به دلیل لوگوی متمایز خود و استفاده از تنباکوهای سبک آمریکایی شناخته شده است. سیگارهای نیوپورت در میان سیگاری های منتول محبوب هستند و طعمی ترد و خنک دارند. در نهایت، ویرجینیا اسلیمز یک نسخه باریکتر و مدرن تر از سیگار سنتی را ارائه می دهد.

جهت خرید سیگار با ما در ارتباط باشید.

محبوب ترین برند های سیگار در جهان کدامند؟

سه برندی که به شدت تبلیغ می‌ شوند مارلبورو، نیوپورت و کمل، همچنان برند های ترجیحی سیگار هایی هستند که توسط جوانان دود می‌شوند. Swisher Little محبوب ترین برند سیگار برگ در ایالات متحده است که فروش آن به طور قابل توجهی بیشتر از هر رقیب کوچک سیگار برگ و رقبای بزرگ سیگار برگ و سیگار برگ است. با ارزش ترین برندهای سیگار در جهان نیوپورت، کامل و نچرال امریکن اسپیریت به ترتیب با 26 و 30 منطقه می باشند. روز ملی دوستداران آبجو توسط صنعت تنباکو ایجاد شد تا با تعطیلات واقعی مانند روز ملی سیگار رقابت کند.  تا از10 بهترین برند های سیگار در جهان عبارتند از Natural American Spirit Black، Rothman Blue، Camel، Nat Sherman Classic، Lucky Strike، Marlboro Red، Dunhill، Marlboro 27، Southern Cut ،Very Full Body، Thins Out .

برند سیگار Marlboro

سیگار مارلبرو یکی از محبوب ترین برند های سیگار در جهان است و از اوایل قرن بیستم تولید شده است. سیگار ها در اصل توسط فیلیپ موریس ایالات متحده آمریکا ساخته شدند که اکنون بخشی از گروه Altria، Inc است. خاستگاه برند مارلبورو به سال 1924 باز می گردد که فیلیپ موریس آمریکا برای اولین بار سیگاری به نام ترکیب ویژه مارلبرو را معرفی کرد. در نظر گرفته شده بود که برای زنان سیگاری جذاب باشد، اما موفقیت خاصی نداشت. در دهه 1950، فیلیپ موریس ایالات متحده تصمیم گرفت نام سیگار را به عنوان محصولی برای مردان تغییر دهد. آن ها تصویری خشن و مردانه برای این برند ایجاد کردند که با سبک بسته‌ بندی متمایز مشخص می‌ شود که شامل یک شورون قرمز و سفید و مرد نمادین Marlboro است.

برند های محبوب سیگار خارجی

یکی از پرفروش ترین سیگار های جهان

سیگار مارلبرو در حال حاضر یکی از پرفروش ترین سیگارها در جهان است. آن ها در بیش از 180 کشور فروخته می شوند و پرفروش ترین برند سیگار در ایالات متحده هستند. امروزه سیگارهای مارلبرو در طعم های مختلفی مانند منتول، قرمز، طلایی و نقره ای عرضه می شوند. این سیگارها هنوز توسط فیلیپ موریس ایالات متحده ساخته می شود و توسط گروه Altria، Inc توزیع می شود.

برند سیگار Camel

سیگار کمل یک برند نمادین سیگار است که بیش از صد سال است که وجود دارد. شرکتی که در پشت سیگار Camel قرار دارد، شرکت تنباکو رینولدز که در سال 1875 توسط R.J. رینولدز یک کشاورز تنباکو بود که می‌خواست برندی از سیگار بسازد که از ترکیبی از تنباکوهای ترکی و داخلی استفاده می‌کرد که به دقت انتخاب شده بود، که در ادامه به ترکیب خاص Camel تبدیل شد. این شرکت در ابتدا شرکت تنباکو آمریکا نام داشت، اما در سال 1890، رینولدز آن را به R.J تغییر نام داد. شرکت دخانیات رینولدز، و تولید کننده پیشرو محصولات تنباکو در ایالات متحده شد. در سال 1913، سیگارهای کمل عرضه شد و تنها در عرض یک سال، این برند به رهبر صنعت سیگار تبدیل شد.

برند های محبوب سیگار خارجی

ترکیبات سیگار کمل

سیگار کمل با ترکیب منحصر به فرد تنباکو و بسته بندی نمادین آن برای نسل ها مورد علاقه مصرف کنندگان بوده است. در طول دهه 1930، این برند شعار محبوب «من برای کمل یک مایل راه می‌روم!» را منتشر کرد که به نمادی از فرهنگ و تبلیغات آمریکایی تبدیل شد. تا به امروز، سیگار کمل همچنان به طور گسترده ای محبوب است و در بازارهای سراسر جهان فروخته می شود.

برند سیگار Newport

سیگار نیوپورت توسط Newport Specialty Products, Inc.، یک شرکت تنباکو که در سال 1912 در کارولینای شمالی تأسیس شد، تولید و فروخته می شود. این شرکت از آن زمان به تولید و توزیع سیگار در ایالات متحده مشغول بوده و به یکی از محبوب ترین برندهای سیگار در این کشور تبدیل شده است. سیگارهای نیوپورت از ترکیبی از ترکیبات تنباکوی منتخب و طعمی منحصر به فرد که برای برند متمایز است ساخته می شود. این شرکت به دلیل تعهد به کیفیت و تعهد خود برای ارائه یک تجربه لذت بخش از سیگار کشیدن شناخته شده است. در وب سایت این شرکت آمده است که تمامی محصولات آن تنها با بهترین تنباکو ساخته شده و تحت بازرسی های دقیق تضمین کیفیت قرار دارند.

معرفی شرکت Newport

Newport Specialty Products، Inc یک بازیگر اصلی در صنعت تنباکو است و تامین کننده کلیدی بسیاری از بزرگترین شرکت های سیگار کشور است. این شرکت در توسعه و تولید محصولات جدید و نوآورانه سیگار، از جمله سیگارهای منتول که به یکی از محبوب ترین محصولات آن تبدیل شده است، تبدیل شده است. این شرکت علاوه بر عرضه سیگار، محصولات متنوع دیگری از جمله سیگار برگ، تنباکوی جویدنی و تنباکوی پیپ را نیز تولید می کند. این شرکت به ایمنی مصرف کنندگان خود اختصاص دارد و به سلامت و ایمنی مشتریان، کارکنان و محیط زیست خود متعهد است. این شرکت به دلیل تعهد خود به ارائه یک تجربه لذت بخش از سیگار کشیدن و در عین حال تضمین ایمنی مشتریان خود به عنوان پیشرو در صنعت تنباکو شناخته شده است.

DL01 دستگاه

 SMPO محصولات . در ایران میباشد SMPO مجموعه نیکوتین تنها نماینده رسمی شرکت :محصولات موجود از این شرکت :CP01 .دستگاه سی پی 01 دارای باتری

راهنمای خرید قلیان و انتخاب جنس آن

راهنمای خرید قلیان و انتخاب جنس آن

راهنمای خرید قلیان می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش و مسالمت‌بخش باشد، اما انتخاب درست و دقیق قلیان با کیفیت حائز اهمیت است. راهنمای خرید قلیان ممکن است

انواع لوازم سیگار

معرفی انواع لوازم سیگار

معرفی انواع سیگار شامل سیگارها، فیلترها، جعبه سیگار و موارد دیگر است. سیگارها تنوع زیادی در نوع و محتوا دارند، از سیگارهای فیلتردار گرفته تا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *